Aldığınız her ürün, EBRU DERİ VE TEKSTİL MAM.İTH.İHR.PAZ.A.Ş. firmasının garantisi altındadır.

Siparişleriniz gönderilmeden önce kontrol edilerek kargoya teslim edilmektedir. Teslimat anında size ait olan siparişinizin kutusunda herhangi bir yırtılma, kırılma veya benzer sorun görürseniz ürünü teslim almayarak kargo sorumlusuna geri iade ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

 

> İade Politikası

 

* İadeler, ürün teslim tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde yapılmalıdır.

* Almış olduğunuz ürünün etiketini sökmeden, tahrip etmeden, bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, fatura arkasında bulunan iade formunu doldurarak iade ediniz.

* Kargo bedava kampanyasıyla oluşturulan siparişlerin iadesinde, kalan tutar kampanya şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti kesilir.

 

> İade Kargo Ücreti

 

* Ürünlerinizi ÜCRETSİZ iade edebilmek için iade talebi oluşturup, kargo kodu almanız gerekir.

 

> İade İşlemi

 

* Ürünlerinizi ÜCRETSİZ iade edebilmek için iade kargo kodu almanız gerekir.

* Ürün değişimi yapılmamaktadır.

* Ürün iade işlemi için " Hesabım > İade Taleplerim > Yeni Talep Oluştur " yolunu izleyerek iade talebi oluşturmanız gerekmektedir.

* Talebiniz cevaplandıktan sonra mail adresinize gelecek olan kargo firması, müşteri kodu ve iade adresi bilgileri ile gönderim yapılması gerekmektedir.

* Farklı kargo firması ya da müşteri kodu ile yapılan gönderiler kabul edilmemektedir.

* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturanızın arka bölümünde bulunan iade formunu doldurup göndermeniz gerekmektedir.

 

> İade ettiğim ürünün ödemesi ne zaman yapılacak?

 

* Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. Ürün iade şartlarına uygunsa 2-5 gün içerisinde iade süreci tamamlanır. Para iade işlemi yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde hesabınıza iade ücreti geçmektedir.

NOT:Siparişinizi taksitli olarak oluşturduysanız, iade işleminiz bankanız tarafından yine taksitli olarak kartınıza yapılır.