Erkek Çanta Modelleri

Sağlamlık ve kalite erkeklerin her daim yanında taşıdıkları çantalarda en çok aranan özelliktir. Her tarza rahatlıkla uyum sağlayabilecek çanta seçimleri için en güncel çanta modellerini tercih etmek gerekir. Sürekli kullanılan çantalarda rastlanan deformasyonlara rastlamamak için orijinal David Jones marka erkek çanta modellerinden dilediğinizi seçebilir, çantalarınızı uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. 

Bazı çanta modelleri her alanda kullanılabilirken, bazı çanta modelleri ise spesifik bir alanda kullanılacak şekilde üretilmektedir. Her iki çanta türü için de kalite ve kullanışlılık ön planda olması gereken niteliklerdir. Her alanda kullanılabilen çanta modellerine erkek sırt çantası örnek verilebilir. Buna karşılık olarak spesifik bir alanda kullanılan çanta modellerine de çeşitli etkinlikler için üretilen erkek omuzdan askılı çanta ve erkek laptop çantası örnek verilebilmektedir. 

Çantaların birincil kullanım alanları gözetilerek hem dayanıklılığı hem de üretimde kullanılacak malzemeleri belirlenir. Güzel bir işçilik ve kaliteli materyaller ile üretilen orijinal çanta modellerini yıllar boyunca severek ve beğenerek kullanan yüzlerce erkek vardır. Çanta özellikleri bilmek ve çantaların dilinden anlamak için markaların genel çanta koleksiyonlarına göz atmak yeterlidir. Böylelikle her erkeğin kendi tarzından esintiler bulabileceği çanta modellerini satın almaları daha kolay bir hal alır.

Erkek İş Çantaları

Erkekler için laptop, ajanda veya evrak gibi materyalleri taşımak için en uygun çanta türü iş çantalarıdır. İş çantası olarak değerlendirilen modeller arasında sırt çantaları, postacı çantaları ve elde taşımalı evrak çantaları bulunur. Elde taşımalı evrak çantalarının ve postacı çantalarının kullanım alanı sırt çantalarına kıyasla çok daha geniştir. Günlük hayatta, yürüyüşte veya işe giderken kullanılan el çantaları ve postacı çantaları, erkeklerin en çok satın aldığı çanta türleridir. 

Onlarca farklı çanta modelinden hem boyut hem de işlevsellik olarak en ideal çanta türünü seçmek erkekler için bazen zorlayıcı olabilmektedir. Hem sayısız marka hem de sayısız desende çanta çeşidi bulunur. Bu sebeple her erkeğin dolabında farklı markalardan farklı çanta türlerine rastlamak mümkündür. Çanta seçiminde ilk dikkat edilmesi gereken şey markadır. Fiyat performans açısından birçok kadının tercihi olan markalar arasından seçim yapılması önerilmektedir. Bu anlamda David Jones erkek çanta çeşitleri en gözde çanta markaları arasında yer alır.

Dış görünüşü baştan sona değiştiren çanta modellerine David Jones markasından tek tıkla sahip olabilirsiniz. David Jones markasında istediğiniz çanta formuna uygun çanta modellerine rahatlıkla ulaşabilir, güzel günlerinizde kullanabileceğiniz çeşit çeşit çantaları satın alabilirsiniz. 

Erkek Çanta Tavsiyesi ve Kullanım Alanları

Erkekler çanta tercihlerini bazen oldukça büyük ve her eşyasını alabilecek çantalardan yana kullanırken, bazen daha kolay taşınabilmesi için küçük ebatlardaki çantalardan yana kullanır. Fakat çantaların ebatları fiyatlarını doğrudan etkileyen faktörler arasında yer almaz. Küçük, orta ve büyük boy çantalarda işçilik, malzeme kalitesi ve marka fiyatları etkileyen asıl kriterlerdir.

Erkekler için taşıması çok daha kolay olan ve şık bir tarz yaratan bel çantaları hemen her markanın çanta koleksiyonunda yer alan modellerden biridir. Bel çantaları bazen pantolon kemeri üzerine sabitlenirken, bazen de omuzdan takılarak kullanılmaktadır.

Bel çantaları, giysilerde ağırlık olarak seçilen renklere göre sayısız renk alternatifi arasından en çok beğenilen modele göre satın alınabilir. Bel çantalarının kullanım ömürleri uzundur ve uygun fiyatlı çanta modelleridir.

En çok satılan çanta modelleri, hitap ettiği kitlelere göre değişkenlik gösterebiliyor. Çocuk ve genç erkek çantaları için daha canlı ve daha uygun fiyatlı seçenekler tercih edilirken, yetişkin ve orta yaşlı erkekler için daha kullanışlı ve klasik çanta modelleri tercih ediyor.

Orjinal David Jones marka erkek çanta kategorisinde genç ve orta yaşlı erkeklere hitap eden 200’den fazla model yer almaktadır. Hem fiyat bakımından hem de kalite bakımından çanta sektöründe ilk sıralarda yer alan David Jones, tasarımlarında erkeklerin zevklerini ve ihtiyaçlarını da gözetmektedir.

Çanta modelleri arasından tercih yapmakta zorlanan erkekler için alışveriş sepetlerine her tarzdan çanta eklemelerini öneririz. Böylelikle dolaptaki çanta çeşitliliği farklı tarzlarla uyum sağlar ve farklı çanta çeşitlerinin kıyafetlerle kombin yapılması daha kolay olur.

İndirimli Tarz Erkek Çantaları

Kıyafet ve moda için son trendleri takip eden erkekler, estetik görünmek için çanta ve ayakkabı gibi tamamlayıcı parçalara da ihtiyaç duyarlar. Modern kıyafetlere yakışacak yeni trend çantalar, her erkek için cezbedici eşyalardır. Gösterişli ve şık erkek çanta modelleri, kıyafetleri ortaya çıkaran ve bir bütün halinde kaliteli görünmeyi sağlayan aksesuarlardır.
  
Gerek dergilerden gerekse reklamlardan takip edilen çanta kreasyonları, her yeni sezonda farklı tarz ve stillerle karşımıza çıkmaktadır. Kullanışlı, sağlam ve kaliteli çantalar arasından ve birçok marka alternatifinden kendimize en çok yakışanı seçerek uzun süreler kullanmayı hedefleriz. Bu durum, her çanta markası için geçerli değildir.

Kendinizi yansıtacak çanta modellerini seçerken, çantaların üretiminde kullanılan malzemelere ve garanti sürelerine de dikkat edilmesi gerekir. Sizi askısı koparak, fermuarı bozularak ya da dış astarı zarar görerek yarı yolda bırakacak çantalar yerine ömür boyu keyifle kullanabileceğiniz ve moda değişse de çantanızın kalitesi hep aynı kalacak modeller seçilmelidir. 

Örneğin kemere takılan erkek çanta ve erkekler için folder bag çanta modelleri oldukça ideal modellerdir. Bunların yanı sıra gösterişten hoşlananlar için erkek lüks çanta modelleri alanında David Jones erkek çanta çeşitlerine de göz atılmalıdır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR