1976 yılında kurulan Ebru Deri A.Ş. ,ilk yıllarda Türkiye’de önde gelen birçok firmaya özel deri koleksiyonlar üreterek çanta endüstrisinde adını duyurmuştur. 1996 yılında bir Fransız markası olan David Jones ’un Türkiye distribütörlüğünü alarak markanın Türkiye deki tek yetkili satış kanalı olmuştur. David Jones markası şu anda 520 farklı noktada müşterileriyle buluşmaktadır.
 
DAVID JONES ürünleri  BOYNER, HUZUR ,GREYDER, FLO VE MORHİPO, TRENDYOL  gibi bir çok büyük mağaza , online satış siteleri ve 2016 yılı başı itibariyle davidjones.com.tr orjinal web sitesinde satışa sunulmaktadır.
 
Kalite ve üretim standartlarından ödün vermeyen David Jones zengin koleksiyonuyla moda tutkunlarının vazgeçilmez çanta markası olmayı başarmıştır.
David Jones markasının öncelikli hedefi , müşterilerimizin memnuniyetiyle birlikte markanın her gün gelişen, yenilenen çizgisi doğrultusunda marka severlere günümüz modasını ulaştırabilmektir.
 
Ebru Deri çatısı altında davidjones.com.tr web sitesinde satışa sunulmakta olan diğer iki çanta markası  Auren ve Jacquline
Fransa kökenli Auren’in, tüm Türkiye satış hakları EBRU DERİ A.Ş. de saklıdır.2008 yılı itibariyle Türkiye distribütörü olunan Auren markası farklı çizgisiyle müşterilerin beğenisine sunulmuştur.
 
2009 yılı itibariyle satışa sunulan Jacquline, modern ve farklı bir çizgiye sahip olup ; koleksiyon deri, deri garni suni deri ve suni deri olmak üzere tamamen tasarım ürünlerden oluşmaktadır. ELLE, GREYDER, BETA, HOTİÇ, BEYMEN gibi bir çok mağazada satışa sunulan Jacquline  davidjones.com.tr ‘de müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.