Hakkımızda

 
- Bizim hikâyemizin ilham kaynağı şıklığın, zarafetin, güzelliğin, gücün kısacası gizemin temsilcisi kadınlar.
 
 
 
- Her kadının farklı bir hikayesi, her hikayenin farklı bir çanta olduğunu düşünüyoruz. Çünkü kadınlar her şeyini çantalarında taşır. 
 
 
 
- Ve her çanta sahibini yansıtır diyerek; 1976 yılında küçük bir atölyede kendi tasarladığımız deri çantalarla çalışma hayatımıza başladık. 
 
 
 
- Türkiye‘nin önde gelen birçok mağazasına özel koleksiyonlar yapan firmamız, 96 yılı itibariyle Fransız markası olan ve 37 farklı ülkede satılan, David Jones ‘un Türkiye distribütörlüğünü alarak, yeni markamızın dinamik, özgün, elegan tasarımlarını kadınların beğenisine sundu.
 
  
 
- Kadın çanta, cüzdan, seyahat gruplarıyla ve 600 den fazla modelden oluşan zengin koleksiyonu ve alt markalarıyla David Jones hikâyemizi çok daha farklı, aerodinamik boyutlara taşıdı.
 
  
 
- Bugün 520 farklı noktada Türkiye ’nin en büyük mağaza zincirleri ve butik mağazalarında tercih edilen aranılan bir marka olarak yerimizi alıyoruz. 
 
 
 
- Ve her gün yeni bir hikâyenin parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz…
 
 
 
 
 
1976 yılında kurulan Ebru Deri A.Ş. ilk yıllarda Türkiye’de önde gelen birçok firmaya özel deri koleksiyonlar üreterek çanta endüstrisinde adını duyurmuştur. 1996 yılında Fransız markası olan David Jones ’un Türkiye distribütörlüğünü alarak markanın Türkiye ‘deki tek yetkili satış kanalı olmuştur. David Jones markası şu anda 520 farklı noktada müşterileriyle buluşmaktadır.
 
 
 
David Jones ürünleri Boyner, YKM, Huzur, Greyder, Flo, Ayakkabı Dünyası, Modanisa, Morhipo, Trenyol, Hepsiburada, Epttavm ve N11 gibi bir çok büyük mağaza, online satış siteleri ve 2016 yılı başı itibariyle davidjones.com.tr orijinal web sitesinde satışa sunulmaktadır.
 
 
 
Kalite ve üretim standartlarından ödün vermeyen David Jones zengin koleksiyonuyla moda tutkunlarının vazgeçilmez çanta markası olmayı başarmıştır.
 
David Jones markasının öncelikli hedefi, müşterilerimizin memnuniyetiyle birlikte markanın her gün gelişen, yenilenen çizgisi doğrultusunda marka severlere günümüz modasını ulaştırabilmektir.